Fajni youtuberzy +zmiany w blogu + trochę spóźnione życzenia

Hejunia :D ! Jak pewnie zauważyliście na moim blogu zaszły zmiany :) .  Po prostu uznałam że ten stary dawny szablon mógł już dawno wam się znudzić. Po za tym lubię się zmieniać tamten szablon był już prawie cały rok :) . Teraz dojdę już do sedna i opiszę wam różnych fajnych youtuberów :) . Nr 1 to ….

banshee        Banshee 

Bardzo ją lubię :). Fajnie nagrywa pewnie większość osób ją zna :) . Bardzo często zmienia kolory włosów. Miała już parę seriali w których odpowiada na pytania widzów, przedstawia ulubieńców tygodnia , poleca filmy i piosenki, pokazuje widzów tygodnia ( chodzi o to że widzowie na specjalny email wysyłają do niej filmiki a ona wybiera który jest najfajniejszy i pokazuje je w swoim filmiku) , przedstawia jedzenie tygodnia (xD) , dzieli się ciekawostkami i spełnia wyzwania od widzów.
Ciekawostka : ciekawostką o banshee jest to że zaczęła nagrywać gdy miała chyba z 11 lat! Miała wtedy kanał ,,zizireactivation” ale po jakimś czasie go porzuciła gdy miała z 16 lat założyła kanał ,,Szalona Zuzia” i na serio była SZALONA. Następnie założyła właśnie Bashee ale ma także kanał zizigames na którym nagrywa simsy.

Nr.2

marykatean MaryKateAnPLAY

Jedna z moich ulubionych youtuberek. Też zna ją pewnie całkiem wiele osób. Głównie nagrywa gameplay’e . Najczęściej simsy :). Najbardziej z nich znane to ,,S jak simsy” którego odcinków było aż 133 i ,,Czwarta Dynastia” też z simsów ale na razie ma tego tylko 20 odcinków . Do serialu ,,Czwarta Dynastia”  Dołączyła fabułę której się trzyma ale nie powiem jaka jest bo niektórzy mogą być ciekawi i sami pooglądają. Znanym także jej serialem jest ,,Zniszcz ten dziennik” pewnie znacie tę książkę jest  ona moim mażeniem ale dosyć o tym. nagrywa w nim jak na różne sposoby przedstawione w książce ją niszczy ;).
Ciekawostka: ciekawostką o Mary jest to że prowadzi kanał już od przeszło chyba 3 lat a ma już 110,999 subskrypcji!!

Nr.3

btty  Puu
Też ją bardzo lubię. Jest vlogerką jednak już mniej znaną. Nagrywa super filmy a także często nagrywa chalenge ze swoją naj przyjaciółką mającą kanał Wiga  :) . Nagrywa super a przy chalenge’ach  typu CALLING PEOPLE CHALENGE można się nieźle pośmiać :).
Ciekawostka: Ciekawostką o Puu jest to że zakłada nowy kanał  Paulina Jadamus na którym pierwszy filmik będzie jakoś tak po Nowym Roku.

A teraz kolejna część wpisu czyli trochę spóźnione życzenia :)

Kochani! Życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji

świąt! Fajnych prezentów dobrego barszczu i

pierniczków :D!

HEJ ALE ZARAZ!!  WIGILIA JUŻ BYŁA! CZEKAJCIE INNE ŻYCZENIA….

Kochani! życzę wam wszystkiego naj z okazji new

roku!!!! Fajnej imprezy sylwestrowej i dobrej

zabawy!!!!!!!!!

To były właściwe życzenia na ten czas :)

Więc już papatki :) Zostawiam wam pioseneczki i

buziaczki  :-P

 

  

 

 

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.